Dystrybutor wody
Dystrybutor Miraqua OMEGA 2, woda schłodzona, pokojowa, gorąca i gazowana
- EAN: 5903868905805
- SKU: KSOPS-D-OMEGA2
Dystrybutor wody
Dystrybutor Miraqua OMEGA 2, woda schłodzona, pokojowa, gorąca i gazowana
- EAN: 5903868905805
- SKU: KSOPS-D-OMEGA2
Produkty powiązane
Wysyłka do 24h
Dystrybutor wody, który daje Ci pełną swobodę
Miraqua OMEGA 2 to nowoczesny dystrybutor nablatowy, który ułatwia codzienne korzystanie z wody i eliminuje potrzebę kupowania wody butelkowanej.
Jedno urządzenie zastępuje filtr do wody, czajnik oraz saturator do gazowania, oferując dostęp do czystej, zdrowej i smacznej wody w odpowiedniej temperaturze.
Korzystając z Miraqua OMEGA 2:
- nie musisz kupować i magazynować wody butelkowanej
- oszczędzasz pieniądze i czas
- ograniczasz zużycie plastiku
- masz wodę zawsze pod ręką bez dźwigania zgrzewek

Woda prosto z sieci albo ze zbiornika - Ty wybierasz
Jedną z największych zalet Miraqua OMEGA 2 jest elastyczność użytkowania.
Urządzenie może pracować:
- z bezpośrednim podłączeniem do sieci wodociągowej
- z wyjmowanym zbiornikiem o pojemności 5 litrów
Dzięki temu dystrybutor sprawdzi się nie tylko w kuchni czy biurze, ale również w domkach letniskowych, salach konferencyjnych, poczekalniach czy podczas spotkań i imprez, gdzie nie ma stałego dostępu do wody.
Woda dokładnie taka, jaką lubisz
Dystrybutor pozwala wybrać nie tylko rodzaj wody, ale także jej dokładną temperaturę i ilość, masz do wyboru:
- wodę schłodzoną - idealną do picia i orzeźwienia
- wodę w temperaturze pokojowej - do codziennego picia
- wodę ciepłą i gorącą - do kawy, herbaty i posiłków
- wodę gazowaną - do napojów, lemoniad i koktajli
Temperaturę ustawiasz bardzo prosto, za pomocą przycisków „-” i „+”, w zakresie 25°C oraz od 45°C do 95°C, z regulacją co 5°C. Dla jeszcze większej wygody możesz skorzystać z przycisku z ikoną termometru, który umożliwia szybki wybór zaprogramowanych wartości, takich jak 45°C, 80°C czy 95°C.
Możesz także ustawić ilość nalewanej wody -150 ml, 300 ml lub 500 ml, a dystrybutor zapamięta ostatnie wybrane ustawienie.
Zoptymalizowana wydajność filtracji
Miraqua OMEGA 2 została zaprojektowana tak, aby maksymalnie efektywnie wykorzystywać wodę podczas pracy ze zbiornikiem.
Specjalna konstrukcja zasobnika sprawia, że nie jest on rozdzielony na całej wysokości, dzięki czemu część wody może zostać ponownie skierowana do procesu filtracji. Rozwiązanie to zwiększa ogólną wydajność urządzenia, jednocześnie zachowując wysoką jakość wody pitnej.
Cały proces jest kontrolowany przez inteligentne oprogramowanie, które dba o to, aby woda trafiająca do kubka była zawsze czysta, bezpieczna i odpowiednia do spożycia.
Czysta i bezpieczna woda każdego dnia
OMEGA 2 wykorzystuje wielostopniowy wkład filtracyjny 4w1, który w jednym module odpowiada za:
- usuwanie osadów, piasku i rdzy
- redukcję chloru i zanieczyszczeń
- dokładną filtrację z wykorzystaniem technologii RO
- mineralizację wody, poprawiającą jej smak
Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w lampę UV-C, która dba o wysoki poziom higieny i bezpieczeństwa wody.
Zalecana wymiana filtra to raz na 24 miesiące, co oznacza wygodę i niskie koszty eksploatacji.
Prosta obsługa - ekran dotykowy i aplikacja
Miraqua OMEGA 2 została zaprojektowana z myślą o maksymalnie prostej obsłudze dla użytkowania, możesz sterować urządzeniem:
- za pomocą czytelnego ekranu dotykowego
- za pomocą aplikacji mobilnej
Na wyświetlaczu znajdziesz informacje o temperaturze wody, stanie filtra oraz komunikaty serwisowe, dzięki czemu urządzenie jest zawsze pod kontrolą.
Miraqua OMEGA 2 - jeden dystrybutor, wiele korzyści
Nowoczesny design, precyzyjna kontrola temperatury, zapamiętywanie ustawień, elastyczny sposób zasilania i intuicyjna obsługa sprawiają, że Miraqua OMEGA 2 to praktyczny wybór do domu, biura i wszędzie tam, gdzie liczy się wygoda oraz dostęp do dobrej jakości wody.
Parametry techniczne
| Marka | Miraqua |
|---|---|
| Kolor | srebrny |
| Klasa urządzenia | Premium |
| Wymiary | wys. 430 mm x szer. 220 mm x głęb. 467 mm |
| Woda gazowana | tak |
| Typ dystrybutora wody | Nablatowy |
| Podłączenie do sieci wodociągowej | opcjonalnie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 5 l |
| Temperatura wejściowa wody | 5-38°C |
| Zasilanie | 220 - 240 V, 50 / 60 Hz |
| Ciśnienie | 400-600 kPa |
| Waga netto/ brutto | 20 / 24 kg |
| Pojemność wbudowanego zbiornika na wodę | 5 l |
| Rodzaj wody | Niegazowana, Gazowana, Gorąca, Schłodzona, Mineralizowana, O temperaturze pokojowej |
| Funkcja dystrybutora | Lampa UV, Sterylizacja, Odwrócona osmoza, Dozownik kubków, Z pojemnikiem na wodę (podłączenia do sieci wodociągowej niewymagane) |
Pliki do pobrania
-
Instrukcja obsługi Miraqua Omega 2
Format: .PDF, rozmiar: 4.16 MB
Opinie i recenzje
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie
Dodaj opinię o produkcie
Dystrybutor Miraqua OMEGA 2, woda schłodzona, pokojowa, gorąca i gazowana
Wkłady wymienne
Filtr wymienny
Wymienny filtr RO 4w1 do dystrybutora Miraqua OmegaButla z gazem CO2
Butla CO2 Miraqua
